Jump to content

Samo što nisam posto magistar prava


anonimno

Preporučene objave

Kud me ometaju! Toliko se trudim da kao pošten građanin sa budućim magistrima u svom povjerenstvu otkrijem kako su iz onih drugih stranaka sve lopovi i prevaranti a onda me još sprečavaju da postanem magistar. Pa što ako je profa pravnog fakulteta iz ljubavi prema meni prepisao vlastiti rad i stavio moje ime i prezime? Ja sam ponosan na svoje ime i prezime i on je ponosan na svoj rad. Obojica smo sretni. Doduše, malo je dosadan u iskazivanju ljubavi.

 

Drugi ne vole da smo sretni. Ko da su ljubomorni. Ili možda plaćaju usluge?

 

Sreća da su suci sretni zajedno sa nama. Zato je sudac napisao da i na drugim fakultetima profaći također prepisuju svoje radove a onda daju drugima da ih potpišu. Lopovi! Mislim na ove iz druge stranke. Osnovati ću ja povjerenstvo koje će im oduzeti titule magistra.

 

Sada zbog one niškoristi javnosti moram promijeniti magistarski rad svog najboljeg prijatelja. Ali imam ja mnogo prijatelja. Ako ga dobro promijene možda postanem i doktor prava? Ovog puta sa zagrebačkog fakulteta, kad sam ionako tamo.

 

Samo ne smijem zaboraviti da na kraju promijenim ime i prezime. Mogu mi prigovoriti što sam koristio fotokopirni stroj pravnog fakulteta a da nisam platio kopiranje.

A što briljiram iz kopiranja..........neviđeno.

 

http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285D2863285C2863285A28582858285D286328962897289E286328632859285B285E28612861285F28632863286328592863A

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Bilo bi interesantno da si netko dade truda i nasumce odabere 10 doktorata i 10 magisterija u zadnjih 10 godina pa izvrši analizu plagijata ili pobije tezu o masnovnom plagiranju. Zašto to nitko neće. Znači svi iz akademske zajednice pristaju na to da ih se svih smatra plagijatorima. Doista, poznati hrvatsku muk!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija