Jump to content

špranca


anonimno

Preporučene objave

AJME........sve vam je teško pa zašto ste tu....koja je uopće svrha foruma ako na većinu postova odgovarate ovako ili slično ili još gore POSPRDNO...da možemo bez vas nebi vas ni posjećivali na ovom forumu!

hvala na iscrpnim informacijama?

P.S. vjerujmi ovo šta si odgovorija znao sam i brz tebe !

LUMEN MUNDI....NEMA ŠTA !!!!!! :bonk:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Onda bi mu trebalo biti ocito da to na ovom forumu nece naci.

 

Ne bavimo se sastavljanjem ugovora, punomoci, isprava, podnesaka i slicno jer je to, po nekima, granicni slucaj u kaznenopravnoj sferi a bas nam se ne obilazi sudove radi toga

 

Kazem vam, kupite obrazac punomoc u narodnim novinama i ispunite podatke. To valjda ne bi trebalo biti tako tesko, a financijski je minorno..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Ako se ne varam u NN ima knjižica sa svim mogućim ugovorima, naravno kao primjeri. Mislim da je cijena ispod 100 Kn (nisam siguran), ali u svakom slučaju jeftinije nego odvjetnik.

 

Moje osobno mišljenje - najbolje platiti odvjetnika pa ste na miru, barem ste sigurni da ugovor neće imati rupe, što se vrlo lako može desiti kad prepravljate tipizirani ugovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija