Jump to content

Prekršaj u ZG,živim u ST


anonimno

Preporučene objave

U ZG dobijem lani kaznu za nevezivanje pojasa.

Pišem žalbu, dobijem poziv na glavnu raspravu. Dakle iz Splita bih trebao ići na glavnu raspravu u Zagreb.

Mogu li se nekako izvuć bez glavne rasprave. Mislim da sam iznio svoj stav već u prigovoru, a da troškovi i vrijeme putovanja dodatno nisu u skladu s optužbom. Šta vi kažete?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

onda bi bilo najpametnije da se nekako odazovete pozivu. te da, ukoliko iz tog ročišta bude razvidno da će se održati još koje, na kojem ćete biti pozvani, naglasite da ne možete putovati. radi se o velikoj udaljenosti, i nije mi jasno zašto sud u zagrebu nije poslao spis na zamolbeno saslušanje u split......... inače je to praksa sudova. možda su postojali razlozi za takovu odluku. savjetujem da napišete nekakav dopis sudu, pozivajući se na njihov broj predmeta, sa svim potrebnim podacima, te zatražite da vas se sasluša pred prekršajnim sudom po mjestu prebivališta. naravno sve to pošaljite prije dana kad je zakazano ročište, pa ćete vidjeti što će vam odgovoriti......... i javite što je bilo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako budeš opet ubrzo tu...

Na koji način odazvat sudu(ić u ZG ili pisat i ako pisat što pisat ili?).....

Mislim da nepostoje neki posebni razlozi u ovom slučaju i čudi me da me se zove u ZG radi rasprave. Inače sam redovni student uzdržavan od roditelja umirovljenika a auto nije moj.... Mislim naravno da bi nekako mogao skupiti za put i to, ali mislim da stvarno nije primjereno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija