Jump to content

Ovrha od strane Ebaya


NewUser1

Preporučene objave

Pozdrav svima. Prije mjesec dana objavio sam oglas na eBayu za jedan artikl koji sam htio prodati. Artikl nisam uspio prodati dakle ništa nisam zaradio niti sam išta kupovao a u mjesec dana moj oglas je skupio samo tri pregleda. Sada mi je eBay poslao poruku u kojoj od mene traže da im platim 6 eura naknade za nekakve izmišljanje troškove prodaje a ako im ne platim oni će moj dug prodati agenciji za potraživanje i neće mi dozvoliti da zatvorim eBay račun.

Molim lijepo da ako ovdje ima neki pravni stručnjak da mi objasni imaju li takve prijetnje bilo kakve osnove ili se radi o blefiranju, postoji li stvarno način da eBay proda moj dug od 40 kuna agenciji za otkup potraživanja ili da sam eBay od mene sudski potražuje navedeni iznos. Bitno je spomenut da sam pri otvaranju eBay računa koristio samo email adresu dakle nisam se legitimirao s osobnom iskaznicom ili karticom banke.

Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , NewUser1 je napisao:

Sada mi je eBay poslao poruku u kojoj od mene traže da im platim 6 eura naknade za nekakve izmišljanje troškove prodaje

Treba vidjeti u njihovim Općim uvjetima poslovanja da li je potraživanje osnovano.

prije 9 sati , NewUser1 je napisao:

a ako im ne platim oni će moj dug prodati agenciji za potraživanje i neće mi dozvoliti da zatvorim eBay račun.

Ako je dug osnovan, svakako ga mogu ustupiti, a zatvaranje računa također ovisi o Općim uvjetima poslovanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija