Jump to content

Vještačenje


znova108

Preporučene objave

U mirovini sam od 2011 god., invalidska profesionalna sa 950 dana borbenog sektora mirovina mi je 3000 kn ili 400 eura.U 10 mj 2022 god dobio sam riješenje hrvi 20% trajno.Moj doktor mi je napravio obradu i predao sam na vještačenje.Danas sam bio u Osijeku na vještačenju i vještak je napisao opću nesposobnost trajno i dao mi je 20-80 rat-mir.Sad to sve ide u ministarstvo branitelja.Ima li netko sličan slučaj.I ako mi odobre kolika bi mi mirovina otprilike onda bila?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , znova108 je napisao:

U mirovini sam od 2011 god., invalidska profesionalna sa 950 dana borbenog sektora mirovina mi je 3000 kn ili 400 eura.U 10 mj 2022 god dobio sam riješenje hrvi 20% trajno.Moj doktor mi je napravio obradu i predao sam na vještačenje.Danas sam bio u Osijeku na vještačenju i vještak je napisao opću nesposobnost trajno i dao mi je 20-80 rat-mir.Sad to sve ide u ministarstvo branitelja.Ima li netko sličan slučaj.I ako mi odobre kolika bi mi mirovina otprilike onda bila?

Kod tebe su se udostojili pa si pozvan na vještačenje kod mene je slučaj da sam vještačen 13. 01. 2023. a da nisam obaviješten  niti sam znao.To sam  naknadno saznao još i danas neznam ishod tog vještačenja. Sad je sigurno otišlo na drugostupanjsko kao da se to mene ne tiče.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega Nixon ni meni taj dio nije jasan a nisam baš niti pročitao neka logična objašnjenja da se s potpunom radnom nesposobnosti može raditi do 3.5 sata. Ok ali to je sad tako. Vidim da tebe brine da li ćeš dobiti potpunu ili djelomičnu. Mislim da je jako bitno što ti tvoj obiteljski liječnik napiše u 1-IN ako imaš preko 41 godine staža to treba također napisati, da bolest više nije izlječiva i s obzirom na sve da se procjeni potpuna radna nesposobnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , orao je napisao:

3:29min :)

Kolega,kao japanci si.Da,to je točno.Mora vam u ugovoru ako mislite raditi pisati 3,29 minuta,ako vam napišu 3,5 mogli bi imati problema.ja radim preko sezone i prijavljeni na tri sata.knjigovodja napisao da mi je satnica 60 kuna i tako pokrije ostale sateplus prijevoz,topli obrok.

uređeno: od Borbena7
Velika slova - smatraju se vikanjem na forumu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija