Jump to content

Produženje građevinske dozvole


Katarina17

Preporučene objave

Pozdrav,

Molim Vas pomoć,hitno je jako.

Istekla mi je građevinska dozvola jer zbog korone nismo mogli dobiti kredit,međutim sad mi ne žele produžiti nego da radim sve novo.Nisam nažalost znala da prije isteka moram doći kod njih.Kuča mi je stara i sad smo počeli iza pomočnu zgradu raditi koja je isto pola novi projekt pola je legalizirana da stavimo stvari iz kuče unutra a mi smo u podstanarstvu.Danas kad sam došla našla sam tablu od građevinske inspekcije da zatvaraju gradilište.Ljudi moji pomozite mi kaj da napravim,osjećam se jadno i nemočno,cijeli život pošteno živim,dvoje djece smo digli na noge i još imamo jednog srednjoškolca.Ja radim u trgovini a muž po terenima.Zar za građevinsku dozvolu ne vrijedi da se zbog korone nije moglo delati kak i za sve druge institucije?

Molim Vas pomozite mi

Katarina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 24. 02. 2023. u 23:56, Katarina17 je napisao:

Zar za građevinsku dozvolu ne vrijedi da se zbog korone nije moglo delati kak i za sve druge institucije?

Ne.

Na žalost, ispada da niste u roku tri godine od dana pravomoćnosti GD prijavili početak građenja a niti barem u tome roku zatražili produženje važenja iste na što ste imali pravo jednom za još tri godine.

Prema tome morali bi ishoditi novu GD no u tome slučaju povoljno za vas je to što bi mogli iskoristiti već postojeći projekt a plaćene doprinose zahtjevom iskoristiti kao uračunati već plaćeni doprinos.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija