Jump to content

Prekinuto skolovanje


TOTO99

Preporučene objave

Iskreno nerazumim ni ja ,skola je navodno prijavila Czss-u,prvi put se susrecem s CCzss-omneznam.sta mi je raditi,on je sad trebao poceti davati razredne ispite,ali sada se stvorio bunt upravo zbog socijalne radnice,on nije dobio iskljucenje iz skole zbog ikakvih problema koje je on napravio u skoli,nego zbog nepohadanja iste

Da nisan napisala 17 godina ima,sad bi ga ispisala jer mi.odbija ici kod socijalne radnice jer se to sada njemu cini nesto grozno,a ovaj jedan razred moze zavrsit u vecernjoj skoli,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ispis iz škole neće baš ništa riješiti, dapače. Radije se pozabavite s pitanjem izbivanja iz škole zbog kojega je i upućena prijava CZSS.

Zar stvarno mislite da će ići u večernju školu kada ima golemi problem i sa pogađanjem srednje škole? I zar stvarno mislite da činite nešto dobro za svoje dijete, ako mu olakšavate da u današnje vrijeme ostane samo na osnovnoškolskom obrazovanju? 

Također, zašto se osobno ne bi obratili njegovog socijalnoj radnici, pa zatražili savjet više. Nije to ništa strašno, a ona je educirana upravo za ovakve situacije, pa što ne bi probali iskoristiti ovakvu situaciju u kojoj ste se našli. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postoji veliki razlog zbog kojeg je on napustia skolovanje,na ljetnoj praksi je dozivia jako neugodnu situaciju,jedan od mestara ga je udaria nogom u guzicu i razbia mu mob,zato sta je nesto krivo napravia ,ko to daje pravo ikome da moje maloljetno dite moze udarit,skola sve zna i sa svime je upoznata oko toga se nisu pozabavili,nisan ja tako olako odustala od njegovog skolovanja samo ja znam kako mi je i koliko sam puta bila u skoli na razgovorima i dogovorima s njima,ali sada ispada to sta je on dozivia na praksi nije vazno,ali je vazno da se mene prijavi socijalnoj radnici,tako da virujte nije nimalo lako ispisat dite iz skole,ali puno je ode nepravilnosti napravljeno i od strane skole,a ja se ko mama trudim svim silama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 minuta, Ina0909 je napisao:

ali sada ispada to sta je on dozivia na praksi nije vazno

Itekako je važno. Upoznajte osobno njegovu socijalnu radnici s ovom situacijom.

prije 20 minuta, Ina0909 je napisao:

tako da virujte nije nimalo lako ispisat dite iz skole,ali puno je ode nepravilnosti napravljeno i od strane skole

Nemojte ga ispisivati, jer s tim nećete ništa riješiti. Dapače, zakomplicirati ćete si situaciju. Bijeg nije rješenje. 

prije 21 minuta, Ina0909 je napisao:

a ja se ko mama trudim svim silama

Ne sumnjam, ali nekada nam je potreban stručan savjet ili obična smjernica. Pokušajte to iskoristiti. Neka se socijalna radnica uključi u to postupanje na praksi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eto ja sam kao isla na nacin da skola to rijesi,i bila stalno u kontaktu s njima pa vidim da se nitko nije potrudia oko toga ,uzasno sam razocarana u sustav,a socijalna radnica samo kako je jucer komunicirala samnom na koji nacin iskreno sumnjam da ce i ona nesto poduzet,takva bahatost samo preko telefonskog poziva

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija