Jump to content

Kazneno djelo


Aki_89

Preporučene objave

Poštovani

 

Počinio sam kazneno djelo ali ne onako kao što mi se stavlja na teret nego puno bezazlenije, i nisam bio jedini sudionik

Inspektori su pod prijetnjom istražnog zatvora na foru od mene dobili lažno priznanje i za ono što nisam počinio

tj.  sve su mi prišili

Komu da se obratim i kako da dokažem?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 36 minuta, drot13 je napisao:

Onda ćeš uzeti odvjetnika i braniti se u predstojećem postupku.

Jasno, a da li je legalan taj njihov modus operandi jer čuo sam već više puta da se to dešava, te podle i perfidne taktike??

Ima li tu osnove za prijave unutarnjoj kontroli, vjerojatno ne jer se dokazat ne može, ali kada bi bilo više prijava možda bi se netko zapitao??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 06. 04. 2023. u 1:59, Aki_89 je napisao:

Ispektori su pod prijetnjom istražnog zatvora na foru od mene dobili lažno priznanje i za ono što nisam počinio

tj.  sve su mi prišili

Jesu to napravili prije snimanja ili za vrijeme snimanja?To što si priznao je jedno ali opet moraju imati dokaze.Neka odvjetnik pregleda snimak pa će vidjet što i kako dalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , sivko je napisao:

Jesu to napravili prije snimanja ili za vrijeme snimanja?To što si priznao je jedno ali opet moraju imati dokaze.Neka odvjetnik pregleda snimak pa će vidjet što i kako dalje.

Prije snimanja su mi rekli da moram tako i tako reći inače ako drugačije kažem da će prekinuti snimanje i idem u istražni odma

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 08. 04. 2023. u 7:26, sivko je napisao:

I tko je to još čuo osim tebe i njih?Nitko.

Pa ne odlučuju oni o istražnom.

Pa nažalost, što ne znači da to što govorim nije istina...Neznam kako to ide, znam da oni sucu moraju predložit istražni, a o čemu ovisi njegova odluka da li će ga odrediti neznam...Pošto se radi o većoj šteti i navodnim svjedocima i snimkama s čime su me zastrašila dotična gospoda...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

To je potrebno baš osobno ići u postaju po mom mjestu prebivališta ili se može riješiti telefonski/malom?!

Može li se to obaviti u bilo kojoj pol postaji (tamo gdje radim)? 

Što bi se desilo u slučaju da ne primim poštu ova 4 mjeseca dok nisam doma? Sumnjam da će išta  doći tako brzo jer je od kaznenog djela prošlo manje od 2 mjeseca, zato pitam 

Stvar je u tome da se možda neću zadržati na tom poslu ako ne bude sve prema planu i dogovoru pa mi se ne prijavljuje odmah ta adresa.. 

Hvala 

uređeno: od Aki_89
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otići u policijsku postaju na čijem području ćeš raditi/boraviti, a za prijavu ti treba vlasnik objekta u kojem ćeš stanovati (ili ugovor u kojem piše da se dozvoljava prijava).

Dužan si i sudu koji vodi postupak dostaviti novu adresu na kojoj ćeš biti.

Ako ne primiš poštu, sud može raspisati potragu i ta se situacija može zakomplicirati na sto i jedan način...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija