Jump to content

Dozvole za prodaju brendiranih stvari


vanesa.todorovic

Preporučene objave

Želim otvoriti paušalni obrt kako bih preko web shopa prodavala parfeme poznatih brendova. S pravne strane, trebaju li mi kakve dozvole od strane brenda kako bih prodavala njihove proizvode, ili pak od dobavljača od kojeg ću kupovati parfeme? Također, mogu li kao registrirani obrt prodavati brendirane parfeme?

Molim Vas za povratnu informaciju budući da nitko da sada nije upoznat s ovom temom i ne znam kome bih se više obratila.
 
 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , vanesa.todorovic je napisao:

Želim otvoriti paušalni obrt kako bih preko web shopa prodavala parfeme poznatih brendova. S pravne strane, trebaju li mi kakve dozvole od strane brenda kako bih prodavala njihove proizvode, ili pak od dobavljača od kojeg ću kupovati parfeme? Također, mogu li kao registrirani obrt prodavati brendirane parfeme?

Molim Vas za povratnu informaciju budući da nitko da sada nije upoznat s ovom temom i ne znam kome bih se više obratila.
 
 

Otvarate obrt i prodajete ono za što je isti registriran. WEB shop je samo platforma za prodaju (trgovina koja posluje na način da kupcu proda i dostavi kupljeni proizvod).
Obrt koji se bavi prodajom mora imati ugovore sa uvoznicima ili distributerima određenih proizvoda da iste može prodavati.
Uz uvoznika postoje distributeri i regionalni distributeri sve ovisi o kojem se proizvodu radi. Vi možete sklopiti ugovor o poslovnoj suradnji sa firmom koja vam je najbliža, a kontakte za to 
možete dobiti od glavnog uvoznika navedene robne marke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija