Jump to content

Pošta


Andrijana2

Preporučene objave

Pozdrav. Ne znam pod koji ovo zakon spada. Pa idem pitati. Imam problem sa postarom koji uredno poslanu poštu ne dostavlja niti ubacuje obavijesti u poštanski sandučić već sam se žalila na rad toga postara no ništa nisam postigla. Što ja mogu prijaviti policiji ili nekoj od tih institucija? Da napomenem više puta mi je uredno potpisao dostavnicu rješenja od institucija sad je već duže vrijeme gore navedena situacija jedino još nije potpisan dostavnicu sudskoga poziva što nije isključeno. Molim za pomoć. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Borbena7 je napisao:

Kome i na koji način ste se žalili?

Na mail pošte progovori na rad djelatnika pošte. Uredno mi odgovoreno da će oni uraditi što je u njihovoj moći i kako je to odgovoreno kao da ništa nije poduzeto.

prije 56 minuta, alanella je napisao:

Obratiti se HAKOM-u u čijoj nadležnosti je inspekcijski nadzor nad obavljanjem poštanskih usluga. Možete putem e-maila: inspektor@hakom.hr

Hvala na informaciji to nisam znaka da hakom tome služi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , Andrijana2 je napisao:

Na mail pošte progovori na rad djelatnika pošte. Uredno mi odgovoreno da će oni uraditi što je u njihovoj moći i kako je to odgovoreno kao da ništa nije poduzeto

Ponovno uložite pisani prigovor, a ako na njega dobijete odgovor istog sadržaja kao i prošli put, onda na taj odgovor uložite pritužbu (reklamaciju) Povjerenstvu za pritužbe potrošača pri HP - Hrvatskoj pošti d.d.

prije 18 sati , alanella je napisao:

Obratiti se HAKOM-u u čijoj nadležnosti je inspekcijski nadzor nad obavljanjem poštanskih usluga. Možete putem e-maila: inspektor@hakom.hr

Potrebno je ispoštovati proceduru koja prethodi obraćanju HAKOMU-u, a to je ulaganje prigovora, pa pritužbe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija