Jump to content

Prekrsen dogovor


Borat Mula

Preporučene objave

Dobar dan svima,

imam problem sa jednim kompliciranim slucajem vezan uz ostavinsku raspravu.

Za vrijeme zivota oca sam se sa roditeljima dogovorio da se mojoj sestri kupi kucu a zauzvrat se meni prepise roditeljska kuca.Nakon okljevanja sam potpisao i mislio da je stime sve rijeseno,medjutim kad je otac preminuo je sud na temelju (neovjerenog) dogovora presudio da sestra dobije (za nju kupljenu) kucu a ja nisam dobio roditeljsku nego je ostala na majci!

Nakon razgovora sa majkom oko prodaje kuce (ona nezivi u njoj nego u inozemstvu) ona inzistira na tome da je kuca njena i meni zabranjuje pristup istoj!

Sta ja sad mogu ucinit jer se osjecam prevarenim?!

Hvala svima unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , Borat Mula je napisao:

medjutim kad je otac preminuo je sud na temelju (neovjerenog) dogovora presudio da sestra dobije (za nju kupljenu) kucu a ja nisam dobio roditeljsku nego je ostala na majci!

Definitivno treba više informacija o samom postupku i sadržaju obrazloženja sudske odluke? Da li ste se žalili na ovakvu odluku, odnosno da li je ista pravomoćna?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Borbena7 je napisao:

Definitivno treba više informacija o samom postupku i sadržaju obrazloženja sudske odluke? Da li ste se žalili na ovakvu odluku, odnosno da li je ista pravomoćna?

Odluka je pravomocna zato sam i napisao da je sestra dobila kupljenu kucu i prevela na sebe a ja ostao praznih ruku.sud je obrazlozio odluku temeljem dogovora izmedju nas svih a sproveo smo dio u kojem se sestri dodjeluje kuca a mene se i nespominje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija