Jump to content

PBZ kršenje privatnosti


Anaaa16

Preporučene objave

Pozdrav! Trebam savjet jer nikad nisam bila u ovakvoj situaciji a još se manje nadala takvoj situaciji. Naime, upala sam u dugove, nije sad bitno kako i zašto, račun je blokiran, ja već pola duga i otplatila i otplaćujem. Naravno, nikome od svojih nisam rekla i pokušavam se izvući sama kako sam se i uvukla. Međutim, djelatnica PBZ banke ujedno i cura najboljeg prijatelja mojeg bivseg dečka je odlučila moje informacije o dugovima i blokiranom računu lijepo izlajati svojem dečku te je on rekao mom bivsem dečku i on je odlučio obavijestiti i moju sestru i roditelje o tome. Sam taj bivši dečko mi je rekao da je ta djelatnica PBZ-a to rekla, pa u to nema sumnje. Zanima me koje pravne korake mogu poduzeti u vezi ovoga s obzirom da je ovo jako teško kršenje privatnosti i svega ? Samim time, nemam pismeni dokaz da je ona to rekla, najgora stvar od svega. Svaki savjet mi je dobrodošao, hvala! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija