Jump to content

Pokusaj krade


mejna

Preporučene objave

Postovani molim pomoc

Moj sin

je prije tri dana prerusen sa maskom izvrsio pokusaj krade usavsi u kucu susjeda  obio vrata I usao u kucu dok su susjedi bill na rodendanu.Druga susjeda ga  je vidjela I dojavila susjedima koji su odma dosli napali ga savladali I nanijeli teske ozljede svezali ga I zvali policiju koja je dosla I odvela ga sa hitnom pomoci u bolnicu.Napominjem nanijelu su mu teske ozljede.U bolnici je bio cijeli dan dok su.mu sanirali sve te ozljede I sve to uz pratnju policajca. On nije nista otudio iz kuce samo se dogodila tuca I nanosenje tih tjelesnih ozljeda.Ja sam dozivjela sok majka sam srcani bolesnik. Mislila sam da mu je kraj I da nakon istrage u zatvor Ali policija me nazvala da dodem po njega navece kad je sve zavrseno u bolnici. Kcer je otisla po njega I kad ga je onakvog pretucenog vidjela Pala u nesvijest.Molim Vasu pomoc sad kad je vani kod kuce sto ga slijedi I kakva je procedura ima li Suda zatvora kazni.Kako to da ga je policija pustila?U izjavama I zapisnicima stoji tesla krada a nema krade I da je on nanio tested ozljede vlasniku kuce I njegovom braticu.A MOG Sina je tuklo oko10 ljudi I ubili su ga a najvise po gravity I ocima.Zalosna I smrtno bolesna majka zbog ovoga moli pomoc da MI objasnite sto I kako Dalje da mu pomognem I spasim od zatvora jer to ce MI znaciti moju smrt.Da li trebam uzeti odvjetnika I koje su posljedice za Sina.Hvala lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sin može imati 15 godina ali i 25,pa je i postupak drugačiji.

Teška krađa u pokušaju jer je provali.

Teške ozljede su ako je nešto puklo.

Pustili su ga jer je dao izjavu i nema potrebe za pritvorom.

To što su ga tukli i povrijedili će riješiti tužbom i odštetom odvjetnik.

I neće u zatvor ako mu je to prvo nedjelo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sin od 40g nije mu prvo djelo a Dana's je utvrdeno pukla 4 rebra I kako sad postupiti dalje

Hvala sivko na odgovoru

 

Pregrizao jezik ima rupa kad su ga tukli ne moze na wc sad me zanima jel ce ga to Sud osudivati za tesku kradu u pokusaju jel samo to a ne za tucu

 

Da li moze izbjeci zatvor ako mu nije prvo djelo i ako njega tuze isto za nanosenje teskih ozleda da li moze ici u zatvor I kako se spasiti da ne idea u zatvor koje su posljedice za Sina u cijelom ovom slucaju?Hvala unaprijed!

 

Da li ce Sud teretiti  MOG Sina za nanosenje isto tjelesnih ozljeda ovim sto su ga napali vlasnicima ili ne 

I'll samo za tesku kradu u pokusaju

Opposite mi to sve kako ide hvala

Opisite 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne možemo znati za što će ga teretiti, to su njemu trebali reći.

Ako je netko njemu pritom nanio teške tjelesne ozljede, bolnica to prijavljuje i policija će i po tome postupati (ako već ranije nije).

Isto tako, ne možemo reći kako će mu sud odrediti kaznu, ali ako je ponavljač i ako je prilikom imovinskog djela bilo uporabe sile s njegove strane, puno je veća šansa za bezuvjetnom kaznom zatvora.

S obzirom na ozbiljnost svega, treba mu konkretni odvjetnik koji će biti upućen u sve pojedinosti događaja i koji će ga moći na adekvatan način zastupati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Još da Vas pitam za odgovor policija kad je došla na licu mjesta i zatekla ga na smrt pretučenog i u nesvijesti  jer su ga c tako tukli njih10-15  nije u zapisniku nistavto zapisivala niti imena koji su ga pretukli znaci samo su zapisnik sačinili kao teska krađa .Da li se moze i policija tužiti i novine u kojima je taj događaj objavljen na njegovu štetu.Hvala!lp

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policiju tužiti sto je slikala mog sina dok je pretucen ležao na zemlji i sto nije pokušala sve ljude koji su ga pretukli a novine sto su izveli lazi i neistine javno a nisu naveli koliko su ga pretukli i polomili sto ne bi ni životinji napravio da li ih možemo sve tužiti tražiti odštetu i da završe u zatvor hvala mama koja će umrijeti zbog ovoga

Policija nije popisala ljude koji su ga pretukli i polomili

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija