Jump to content

Pozurnica


MareMare1

Preporučene objave

Pozdrav! Kako napisati pozurnicu Općinskom građanskom sudu u Zagrebu? Tuzba je predana u 2om mj,spis je kod sutkinje,bivši je slao neki dopis 22.5.,zovem već 2 tjedna ,samo mi govore da je spis kod sutkinje.. Pitala sam dali mogu osobno doc vidjet uvid u dopis koji je bivši slao,nemogu jer je dopis kod sutkinje.. Više sam očajna, jer se ništa ne pokreće.. Privremena mjera nije tražena pa niti otac vida djete niti plaća alimentaciju.

Unaprijed hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , MareMare1 je napisao:

Pitala sam dali mogu osobno doc vidjet uvid u dopis koji je bivši slao,nemogu jer je dopis kod sutkinje

Suci također imaju termine kada primaju odvjetnike (izvan ročišta) pa neka proba vaš odvjetnik.

Što se požurnice tiče: nasloviti na sud, navesti broj predmeta, napisati koje su stranke, naslov Požurnica, objasniti razloge za požurivanje ili evt dopunu zahtjeva, mjesto, datum, potpis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upravo sad, MareMare1 je napisao:

To mogu sami pismenim putem ili mogu i mailom?

Mailom ne. 

Ako imate e-pretinac koji ste aktivirali za komunikaciju sa sudovima, možete tim putem predati podnesak, ali trebate imati potpisni certifikat (barem token banke).

https://usluge.pravosudje.hr/komunikacija-sa-sudom/index.xhtml

Ili poštom AR (da imate dokaz o datumu) ili osobno urudžbirati (udari vam se žig na vaš primjerak; provjerite kada pisarnica radi).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija