Jump to content

Prometna signalizacija


mamacitabonita5

Preporučene objave

Postovani,

zivim i radim u odvojku ulice sa 5 kuca. Tocnije rijec je o PUTU 4 REDA! U ulici zivim ja i jos jedan covjek ss suprugom, ostale 3 kuce su prazne. Saznajem da je susjed protiv mene i mojih kombija(obiteljski posao 15g u kuci) pisao peticiju koju su potpisali i ljudi iz ostale 3 kuce u ulici a tu ne zive od 91.  Peticijom su rekli da moji kombiji unistavaju asfalt prljaju cestu dok njegovi traktori to ne cine?!

Da li ljudi koji ne zive u ulici i ja ih tu nisam ovih 15g nikada vidjela mogu zakonski potpisati peticiju?

Policija nakon poziva grada izlazi na uvid i nadzor ulice tj.odvojka i donosi prema gradu rjesenje o tome kako ulica zadovoljava prometovanje trenutnim vozilima!

Susjed (vrli branitelj, ovim pisem vrli jer mi je i otac branitelj skrusen i normalan a od ovakvih laznjaka koji po cijele dane leze kuci primajuci doobru mirovinu i otezavajuci zivot nama koji za kruh moramo zaraditi mi se povraca!) opet pise peticije dopise prema gradu da bih saznala da je taj isti grad nakon sto je zaprimio misljenje policije iznajmio privatnu firmu iz grada (osnovana prije 6 mjeseci taman u vrijeme peticije) sa 1 zaposlenikom da izradi elaborat o prometnoj signalizaciji.

Ta ista firmica donosi elaborat prometne signalizacije i predaje ga policiji u drugom gradu!! U tom istom elaboratu moj odvojak se na crtezu vodi kao ulica sto nije i pise da ce se u mojoj ulici postaviti znak zabrane za kamione iznad 7,5 tona ukljucujuci i dostavu!

Policija iz drugog grada prihvaca elaborat i i donosi rjesenje o postavljanju znaka!

Molila bih pomoc, obzirom da zivim ovdje 15 godina kao jedina obitelj koja tu uistinu zivi sa djecom -na koji nacin obzirom da su mi zabranili dostavu da meni isporuce evo ogrjev? Grijemo se peletima svake godine mi dodje sleper za istovar peleta.

Bavim se poslom u kojemu mi 1 mjesecno dodje na utovar sleper po cca 15 min na utovar kao dostavno vozilo.

Donosenjem ove odluke oni mi onemogucuju rad i normalan zivot.

Da li je zakonski moguce zabraniti dostavu?

Takodjer drugo pitanje glasi, odgovorno sumnjam u ispravnost i neovisnost donesenog elaborata ove privatne tvrtke pa kome mogu prijaviti tj od koje tocno institucije mogu zatraziti nadzor/vjestacenje donesenog prometnog elaborata obzirom da je suprotan misljenju policije grada u kojem zivim. Napominjem grad i policija su 2 razlicite politicke struje.

 

Hvala Vam svima na pomoci.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija