Jump to content

vjerojatni pad na lječničkom za zaposlenje


aldosi01

Preporučene objave

Molim vas trebam pomoć,

Zaposlila sam se na radnom mjestu njegovateljice od 01,09 i moram obaviti lječnički koji će biti vjerojatno ovaj tjedan. U petak sam dobila rtg snimke kralježnice radi problema sa bolovima i u subotu odnesla svojoj doktorici da vidimo što dalje. Između ostalog sam joj rekla da sam se zaposlila i da idem na lječnički. I tada mi je ona rekla da lječnički za to radno mjesto neću proći te mi ponudila da mi otvori bolovanje dok ne obavim neurologa,ortopeda i fizijatra što sam odbila jer smatram da ću prvo porazgovarati sa poslodavcem i u dogovoru s njim vidjeti što dalje. Da sam ga obavila prije potpisivanja ugovora (na određeno) ne bih niti ulazila u taj radni odnos. Nisam niti znala da će nalazi biti kakvi jesu. Što bi bilo sada najpametnije napraviti? Da sama dam otkaz nakon što objasnim o ćemu se radi? Ne želim ispasti nekorektna niti da sam namjerno uvalila poslodavca u nešto. A ne želim sada niti platiti sanitarnu ako zbilja neću proći na lječničkom a i strah me je radi težine posla da zbilja ne ostanem invalid što mi je rekla da je mogućnost. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija