Jump to content

Visoki upravni sud..rješenje


gmail

Preporučene objave

Iscrpljen sam i zdravstveno i financijski naime dobio sam po treči put u Osijeku pozitivno rješenje a ovaj puta sa medicinskim sudskim vještakom koji je i sam dao invalidnost za cirozu jetre poslije hepatitisa c a i to me koštalo iako na vještačenju nisu bili stranke iz mni,branitelja niti su opravdali izostanak VISOKI UPRAVNI SUD na njihovu žalbu je poništio rješenje iz OSIJEKA i vratio na ponovno vještačenje u Osijek sa sudskim vještakom..zanima me da li ko zna ili ima slično iskustvo da li če pozvati istog vještaka ili če pozvati drugoga a rasprava je za mjesec dana...šta mi preostaje ako bude isti još se imam čemu nadati...hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Obrisani kupio sam novi mobitel pa kad prebacim za dan dva ti pošaljem a ovo malo što vidim na starom mobitelu od odvjetnice stoji napisano kratko da je žalba MIN,BRANITELJA uvažena navodno iz procesnih razloga i da tog vještaka je i predloženo na njihov zahtjev a kad dobiješ bit če ti sve jasno kao i ovo što si napisao VJEŠTAK koji če sve kontra raditi...pozdrav i hvala što te interesira moj slučaj a uskoro ti šaljem na uvid

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija