Jump to content

Prometni prekršaj bez prekršajnog naloga


qwerty_

Preporučene objave

Pozdrav, danas ujutro kada sam isao na posao prosao sam kroz jedan puteljak  (cca 15-20m) gdje se nalazi par starih garaza i izlaz na cestu s time da je taj put u kontra smjeru. Policajac se nalazio kod garaza i zaustavio me i rekao da je kontra smjer sto je i naznaceno samim znakom, trazio me vozacku, zapisao u svoj mali blokic podatke i broj tablice i reko nakon 30sec, ostajete bez vozacke na 30 dana i otisao. Nakon toga je iza mene zaustavio jos par vozila (svakodnevno ovdje prolazi hrpa vozila). Mene sada zanima jesam li ja trebao dobiti nekakav prekrsajni nalog o pocinjenom prekrsaju da sam prekrsaj stvarno ucinio ili danas toga vise nema?

Ako stvarno ostanem bez vozacke koja mi je potrebna razvozenje djeteta za vrtic + redovne kontrole kod doktora + posao, mogu li se temeljem toga zaliti? Do sada nisam bio kaznjavan.

 

Zahvaljujem svima unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, drot13 je napisao:

Nisi sad morao ništa dobiti, može ti doći i kasnije doma.

Ako si nekažnjavan, velika je šansa da ti po prigovoru sud u potpunosti ukine zabranu.

Jel postoji mogucnost da i ništa ne dobijem pošto je sve trajalo max 1min ili cu svakako dobiti?

Nekaznjavan sam do sada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija