Jump to content

Plaćanje više prometnih kazni na rate


cyberguy

Preporučene objave

Pozdrav...

Sad sam trenutno u situaciji da mi je vozacka istekla nakon 10 godina i trebao bih je produljiti, imam vise ne placenih kazni koje sam nakupio u tih 10 godina, neke su stare 6-7 ili vise godina,

tada se nisu dobivali kazneni bodovi pa istih nemam, ali stvar je da imam trenutno za platiti cca 1200 eura kazni sve ukupno.

Mene sad zanima s obzirom da vozacku ne mogu produziti dok se to ne rijesi tj ne plati, dali je moguce nekako te kazne objediniti i placati u nekoliko obroka, s tim da kad bi se taj dogovor ostvario mogu odmah vozacku produzit.Hvala lp

uređeno: od Borbena7
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pogledaj u registru neplaćenih kazni koje još moraš platit jer su ove od prije 6-7 godina u zastari plaćanja.Plaćaš samo one kazne kojima rok naplate nije prošao (3 godine od izdavanja prekršajnog naloga ili sudske presude).Tek kad sve kazne u potpunosti platiš obrisati će te iz Registra i tek onda možeš zamjeniti vozačku.

https://gov.hr/hr/registar-neplacenih-kazni/456

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, evo danas sam to malo rijesavao i naodao se posteno, mup-porezna gore dole, imam ukupno 1018 eura kazni za platiti, tj 6 komada, gospodja koja radi u mupu nije mi nista kako treba pojasnila, imam ispis kazni danas sam platio pola tj 510 eura ukupno 2 kazne, planiram i ostale ubrzo rijesiti, mene sad zanima hoce li se one kroz neko vrijeme njima maknuti iz sustava, jer to ni gospodja ne zna jer su poslane na ovrhu u finu, prvo mi receno kao da uplatim si na racun na banku pa oni to sami naplate, al to mi nije opcija kad imam 5 drugih ovrha pa ne znam ko bi prvi povuko novce,

sad nemam pojma jel moram sta ganjat u fini mozda i oni traze neku naknadu jos, u poreznoj sam rijesio sto je bilo vezano za mup duga ukupno 22 eura.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Plaćanje više prometnih kazni na rate

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija