Jump to content

zakasnio platiti kaznu za prekrsaj


dodo8472

Preporučene objave

zaradio sam kaznu za vožnju u alkoholiziranom stanju, što se dogodilo 29.10.23 kada mi je uručeno rješenje itd...

Nisam se imao namjeru žaliti i odlučio sam podmiriti 2/3 izrečenog iznosa unutar 8 dana kako bi postalo pravomoćno rješenje i odradio zabranu vožnje tijekom ove godine.

Međutim dok sam skupio novce već je bio 06.11 i tada sam u 22h putem internet bankarstva izvršio uplatu za 2/3 iznosa i dan dva poslije poslao obavijest PP s potvrdom o plaćanju, tada sam opazio da na potvrdi ipak piše kao datum zaprimanja 07.11 kao i datum izvršenja što nije istina, jer datum zaprimanja trebao biti 06.11 ali izgleda da banka na taj način bilježi i izvršava platni promet.

Da li sada u ovoj situaciji sam ja platio kaznu ili ne, hoće li krenuti zabrana vožnje? Ako nije koje su mi opcije?

uređeno: od dodo8472
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Plaćanja internet bankarstvom prolaze u radno vrijeme banke, a izvan tog piše idući dan. Neki imaju opciju žurnog plaćanja, pa se sve provede isti dan, ali to ili nemaš ili nisi kliknuo (banka to dodatno naplaćuje).

Što se tiče tog roka, probio si ga i nemaš opciju kojom bi to ispravio.

Za zabranu moraš provjeravati na linku koji ti je sivko stavio, nema drugog načina provjere.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija