Jump to content

Policajac me kaznio


mejna

Preporučene objave

Postovani vozio sam jutros oko 8:00 bila je velika guzva i ispred mene auto skrenuo lijevo na tramvajske tracnice i ja tako ucinih isto i nakon par km docekala nas je policija te zaustavila i uzela mi prometnu i vozacku te je nesto upisao na aparat i rekao mi da cu dobiti opomenu na godinu dana na kucmu adresu jer sam prvi put kaznjen.Molim pomoc sto ce se sad dogadati i koje su mi sankcije i sto trebam ja napraviti da mi ne bude zapisano to godinu dana jer sam rekao da imam smrtni slucaj i majka kriticmo pa sam zurio sto je i istina.Hvala!pozzz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, mejna je napisao:

Rekao mi je da neću platiti samo ću dobiti opomenu na god.dana pa ne znam zašto na tako dug period kao da sam uradio nešto strašno bas je odredio strasno dugo.

takvo je pravilo......gledaj to ovako....mogao te je odmah kazniti,ali nije ,već ti je dao opomenu....ali ako ponovo napraviš neki prekršaj u slijedećih godinu dana ide kazna jer nemože biti dvije opomene u godinu dana.....kda si već napravio prekršaj to ti je nabolja solucija jer prolaziš bez novčane kazne

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sljedeću ćeš napraviti za narednih 40 godina a otad će ti isteći opomena pa možeš dobit opet opomenu.

Nema.Rok važenja pisanog ili usmenog upozorenja propisano je Pravilnikom i ne može ni manje ni više nego 1 godina.

Nije ti ni morao dat opomenu nego te odmah kazniti i sve bi bilo po propisima.

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , mejna je napisao:

Pa kako nisam imao prekrsaje ni opomene u voznji nisam to znao ali zahvaljujem Vam na odgovorima i pitam jos da li se to brise automatski nakon god.dana?

Tehnički se ne briše jer ostaje zapisano u sustavu tako da te policajac može i nakon godine dana oderati (naravno za lakše prekršaje) a ne napisat novo upozorenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija