Jump to content

Izvanbračna zajednica


xxxx92

Preporučene objave

Poštovani, 

Imam slijedeća pitanja i problem.

Sa sada bivšim partnerom imamo zajedničko dijete od dvije godine. Samim time mi smo u vanbračnoj zajednici?

Živjeli smo u kući koja glasi na moju mamu, on je bio prijavljen na stan u Varaždinu koji isto glasi na moju mamu, dok smo u kući prijavljene dijete i ja. 

U trajanju te zajednice on je nasljedstvom dobio neke novce koje tvrdi da je sve uložio u obnovu kuće u kojoj smo živjeli, što nije istina, uložio je neki manji dio, ulagala sam i ja, ostale novce je potrošio na sebe i ostale životne troškove jer u tom razdoblju nije radio itd.. 

Sada mi prijeti da će tražiti isplatu svojih ulaganja i rada na kući u kojoj je živio i slično s time da on sve to preuveličava te samim time nema dokaza da je to sve uložio u kuću jer nije. 

Moje pitanje je da li uopće ima pravo išta tražiti i dobiti s obzirom na sve gore napisano. Ponavljam kuća glasi na moju majku, i on nikada nije bio prijavljen da živi u njoj.

Hvala na odgovoru. Lp 

uređeno: od Borbena7
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Izvanbračna zajednica

Znači može tražiti isplatu bez obzira što on niti je prijavljen na toj adresi niti išta...niti je nekretnina u mom vlasništvu, a kako može dokazati da je on uložio tj kako ja mogu dokazati da nije? Imam račune koji su većinom plaćeni gotovinom ili mojom karticim. lp 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija