Jump to content

Liječnički pregled


Lizzy44

Preporučene objave

Imam čudnu situaciju , naime zaposlena sam u jednoj firmi i radim uredski posao . Na liječničkom pregledu kojeg sam odradila već  najmanje 10 puta u svom životu , po prvi put na medicini rada tražili su me urin ali ne za obične pretrage kao inače , nego za testiranje na droge , što naravno nisu napomenuli .  Kako mi se dva tjedna prije liječničkog upalio lumbalni dio kralježnice , doktor mi je propisao injekcije i navečer Normabel za opuštanje mišića . Nakon pregleda na medicini rada , javili su mi da sam nesposobna za rad jer imam opijate u urinu tj.Normabel. Odmah sam se uputila kod poslodavca objasnila mu situaciju i poslodavac me u čudu gleda i reako mi da on nikad nije od medicine rada tražio da se ikoga testira na droge te da idem ponovo na liječnički i da zatražim da mi se ne pregledava urin pošto on to nije zahtjevao . Prilikom ponovog dolaska na medicinu rada , ponvo su me tražili urin za test na opijate . Moje pitanje glasi , da li može Medicina rada bez da poslodavac to zatraži raditi takve vrste testova , pogotovo zato što se radi o običnom uredskom poslu ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija