Jump to content

Lazno prijavljujem nasilje ? Policajac ne pise zapisnik


Mentalist2

Preporučene objave

05.03.2024 osoba lupa na vrata stana,s kata se jos culo dovikivanje "kurvo!!",osoba samo moli da BRZO zovemo policiju ja se prestavim imenom i prezimenom..Zena zrtva koja lupala na vrata meni,uznemirena skroz. Ok ja izadjem s njom van iz ulaza di je to bilo i di i sama zivim ulaz kao napadac isto gore 3-kat .,i cekamo. Dodje policija. Pitaju sta sam,rekoh svjedok. Osli su gore vidjet sta se desilo. Vraca se iz ulaza,policijac kaze nasao je u tom stanu di je zrtva bila,, citiram "Vlas kose od gdje.i da po tome zna da je doslo do borbe u stanu" te da nece biti takav i da nece raditi zapisnik nikakav . Jer ova zrtva koja je samnom vani bila i cekala-bi odmah trebala bit privedena a ova gore osoba napadac ne zeli prijaviti da je bilo napada (????). Nece pisat zapisnik a zrtva moli da pise. Nece policajac pisat . Dobro,briga me. 3x sam morala tih minuta zvat policiju hitno jer su bili neki opasni detalji i pitanju- i sad sam ja ispala degenerik koji zove policiju hitno, pa moje rijeci na centrali i kad sam zvala da cujem "kurvo" odozgo s kata koje je bilo nasilničko vikanje kao da ce ubit neko nekog ,(smisao vikanja kazem).? Kad je policajac pricao da nece zapisati nista ,ja sam šutala . Moze savjet? Ovo moze tuzba gore s kata od stanara tih, kao da sam im bezveze zvala policiju. Kamere postoje u ulazu kad je lupala hitno za pomoc da se zove policija (zvuk nema..). 

Moze savjet ? Hvala

 

uređeno: od Mentalist2
Pravopis 2
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija