Jump to content

ozlijeda u autobusu javnog gradskog prijevoza


osvetnik

Preporučene objave

Dobar dan svima

molim za pomoć oko postupanja za pomoć kod ozlijede putnika u autobusu javnog gradskog prijevoza

naime putnica u autobusa slomila je ruku u autobusu koji je morao naglo zakočiti da bi izbjegao sudar jer mu je drugo vozilo izletilo na cestu.

bili smo na HMP na kojoj je konstatiran prijelom ruke i gdje je liječnik upisao okolnosti nesreće tj.kako je došlo do nesreće i rekao da imamo pravo na isplatu štete tj.terećenje osiguranja jer bi svaki autobus trebao imati policu osiguranja za sve putnike.

u svemu tome dodatna nesreća je ta da je moja supruga / putnica koja je nastradala osoba koja brine o meni tj ja sam HRVI i dobivam naknadu za pomoć i skrb a korisnik je supruga.Kako je ona sad sa slomljenom rukom i ne može se brinuti o meni nego je sad obrnuta situacija ja se moram skrbiti o njoj. Živimo sami i ona je brinula o kućanstvu i prehrani - kuhanju a sad to moram ja a nisam baš vješt u tim kućanskim poslovima .

supruga ima 68 godina i te jij je rečeno na HMP da će postoji velika mogućnost da će osiječati trajne poslijedice zbog loma ruke.

Molim Vas pomoć oko nekog eventualnog postupka da li se mora ići preko nekog pravnika ili direktno na osiguranje 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija