Jump to content

Mišljenje posebne skrbnice


innersmile

Preporučene objave

Poštovanje! Od 2021. pa do sada 2024. imala sam tri susreta s posebnom skrbnicom na ročištu Prvi put njeno mišljenje nije uopće nešto koristilo. Drugi put zauzima stranu bez da je vidjela dijete u međuvremenu. Ovaj posljednji put zaključuje da dijete ne treba viđati majku.

Pokušala sam pobiti njen iskaz dokazima stručnjaka, ali me zanima kome se obratiti i kome pisati prigovore na njihova mišljenja donesena u 45 minuta svako druge godine? Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , innersmile je napisao:

Poštovanje! Od 2021. pa do sada 2024. imala sam tri susreta s posebnom skrbnicom na ročištu Prvi put njeno mišljenje nije uopće nešto koristilo. Drugi put zauzima stranu bez da je vidjela dijete u međuvremenu. Ovaj posljednji put zaključuje da dijete ne treba viđati majku.

Pokušala sam pobiti njen iskaz dokazima stručnjaka, ali me zanima kome se obratiti i kome pisati prigovore na njihova mišljenja donesena u 45 minuta svako druge godine? Hvala.

Uh,,,prešture informacije za neki konkretni savjet 

Mogu pomoći općim pravnim normama obiteljskog prava

Dakle imamo nekakav spor dugogodišnji

U pitanju je skrbništvo ipak ako mogu znati osnovno

Gdje se nalazi vase dijete,,otac, dom, udomitelj

Vidite u svim postupcima prrd sudom a kada se odlućuje o pravima djeteta postavlja se posebni skrbnik iz dislocirane jedinice czss vaseg ili djetetovog mjesta prebivališta

To se radi da se ne dogodi upravo ovo što spominjete...da zauzima stranu...

Pazite iz teksta se vidi isključivo vaša ogorčenost i ništa više,,,razumijem vas emocija je na najjače jel ipak citiram vas

...Pokušala sam pobiti njen iskaz dokazima stručnjaka,...

Pobiti mišljenje čime...

Dokazima ok imate dokaze kakve i kakvih stručnjaka

Gledajte pos skrbnica odlučuje privremeno o pravima djeteta stručnjaci koji god surađuju sa njom vi imate stručni tim czss  jer se roditelji nagađam nisu uspjeli dogovoriti oko plana zajedničke skrbi pretpostavljam da je razvod u pitanju brine me tri godine i tri ročišta koja spominjete dakle prešture informacije za nešto konkretno savjetovati ili kako kažete kome se na donesena rješenja žaliti itd svako dobro želim

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija