Jump to content

Otplata dugovanja NIO obrazac, dupla ovrha za isti predmet


zelezna

Preporučene objave

Poštovani,

sve moje ovrhe su s 15.2 izknjizene nakom 3700dana. Te se nalaze na NIO obrascu radi se o cca 16000,00 EURA vecina ih je iz 2014/2015  godine.

 

Moje pitanje je kako da se s njima svima nagodim da se ne plate kamate nego da se jednostavno plati stvarni dug.

Dakle ne bjezim od duga citam iskustva ljudi sve se mora kad tad platiti jednostavni stecaj sam odbila upravo radi toga.

Da li mi treba odvjetnik ili da probam sama. Imam gotovine da sve otplatim ali mi je u cilju da platim sto manje moguce. 

Zelim se jednom za svagda rijesiti te nocne more. 

 

 

I drugo pitanje za isti broj ovrhe vode se 2 ovrhe kako je to moguce i kome se u vezi toga obratiti??

 

Hvala na odg. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , zelezna je napisao:

Moje pitanje je kako da se s njima svima nagodim da se ne plate kamate nego da se jednostavno plati stvarni dug.

Stvar njihove dobre volje. Stvarni dug su glavnica, kamate i troškovi, a što su voljni oprostiti to ćete morati osobno provjeriti. Teško da će se odvjetnik baviti s ovim.

prije 22 sati , zelezna je napisao:

I drugo pitanje za isti broj ovrhe vode se 2 ovrhe kako je to moguce i kome se u vezi toga obratiti??

Moguće je da ne potražuju istu osnovu npr. prvi put da traže glavnicu s kamatama, a drugi put troškove i slično.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija