Jump to content

Izračun mirovine


Kušević Dražen

Preporučene objave

Hratski sam branitelj, dragovoljac. Po činu sam vojnik. Imam priznat status hrvi 20% trajno. Imam opću nesposobnost za rad i za to primam mirovinu 560€. Predao sam zahtjev za izračun mirovine sa hrvi. Dobio sam rješenje da mi se priznaje opća nesposobnost 20% rat i 80% ostalo. Htio bih da mi Profesor izračuna novi izračun mirovine. Imam 790 dana borbenog sektora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani, imam izračun preko e građana za prijevremenu starosnu mirovinu, no želio bih i izračun braniteljske mirovine, stoga vas molim usporedni izračun mirovine po ZOMOu i ZOHBu:
- prosjecni vrijednosni bod: 1,3528 (bez uvjeta) a 1,3415 (prijevremena mirovina)
- datum rodjenja: 01.02.1961.
- radni staz na dan umirovljenja: 38 godina i 11 mjeseci
- željeni datum umirovljenja: 01.05.2024
- 672 dana borbenog sektora
- vojnik u ratnim danima

Nadam se da su vam ovi podaci dovoljni za procjenu moguće braniteljske mirovine.

Zahvaljujem unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

svi iznosi su bruto iznosi mirovina.

    778,73 EUR-a      je bruto iznos mirovine

560      (neoporezivo za poreznog samca)                                                                                                                                                      --------------------------------

   218,73    -  10 %    (ili za Zagreb 11,80 %)

-   21,87      iznos poreza                                                                                                                                                                                      ---------------------------------

   196,86  +  560  (neoporezivo) 

   756,86  EUR-a   je neto iznos Vaše mirovine 

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 minuta, prof je napisao:

Kad ste rođeni i koliko Vam iznosi prosječni vrijednosni bod (pvb) za ukupni radni staž ?

Molio bih izračun mirovine po novome:rod 22.03.1966, pvb 0.86,21g i 3mj radni staz u trenutku umirovljenja, 20% trajno HRVI rat-mir 50%-50% u mirovini od 2008,cin stozerni narednik dragovoljac 666 dana .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

prije 9 sati , Mali2227 je napisao:

Molio bih izračun mirovine po novome:razvodnik,hrvi 60%,70:30 rat-mir,dragovoljac,gbr,1830 borbeni sektor,oko 40g staža svukupno,u mirovini od 2002g

 

prije 8 sati , Mali2227 je napisao:

Rođ.22.06.1960

Pvb 1,0047

Poštovani profesor može Vam dati točan iznos mirovine. Po mojoj (profesorovoj) tablici, približnan iznos za profesionalnu ili opću kumuliranu mirovinu.

Izracun mirovine.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , redov2 je napisao:

Molio bih izračun mirovine po novome:rod 22.03.1966, pvb 0.86,21g i 3mj radni staz u trenutku umirovljenja, 20% trajno HRVI rat-mir 50%-50% u mirovini od 2008,cin stozerni narednik dragovoljac 666 dana .

Vrstu mirovine određuje povjerenstvo HZMO.

Izracun mirovine.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija