Jump to content

Krk


Staky

Preporučene objave

Molim Vas za savijet.

na otoku Krku, otprilike 3km od obale, u naselju (selu) smo kupili dvije čestice.

Te čestice su upisane kao poljoprivredne. Jedna je mislim maslinik i stoza.

Sada me interesira.: kupili smo kamp prikolicu za prvu ruku i da li moramo ostaviti kotače? Smiješno je, ali seljani kažu da ne možemo tamo ništa raditi.

Sada, kad bi se i odlučili da tu napravimo sebi za naš odmor neku prizemnicu - što nam je potrebno sve?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prenamjena zemljišta - dobro.

A sada kome se to treba obratiti i sa kojim papirima, te koliko otprilike je to "masno" da se znam pripremiti?

p.s znate li što o tim prikolicama koja bi se stavila na to poljoprivredno zemljište? Plača li se to kome i znate li koliko?

Tisuću pitanja, oprostite ali ne želim da bude kakvog skandala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prenamjena iz poljoprivrednog u građevinsko se nemože napraviti ako čestica nije u građevinskoj zoni, neće vas to niko pitat, platit ćete 2.800,00 Kn, ali time ništa nečete dobit, tu nemožete ništa gradit. Mislim da se za postavljanje kamp prikolice netrebate brinut...neće vas zbog toga nitko kaznit.

Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tu sam. Sad sam pročitala ali ne mogu vidjeti nigdje i ne znam gdje bih saznala da li je građevinska zona. Ja mislim da se može graditi pošto je to naselje, a udaljeno je od mora više od 3km...

Da što se tiče ograde, to su inaće dvije parcele jedna do druge i upravo radimo onu jednostavnu ogradu - stupovi i žica.

Možete li mi dalje pomoći, kuda da se raspitam i što mi treba sve od papira?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija