Jump to content

izvanredna studentica i porodiljna naknada


anonimno

Preporučene objave

cura provjerava ovdje zato što su na zavodu jako bezobrazni i otpile te kad god mogu i nemaju pojma o propisima-osjetila na vlastitoj koži, ali sam imala sreće pa me jedna gospođa koja je pukim slučajem čula moj razgovor sa referenticom pozvala na stranu, nakon što me ova bezobrazno otpilila, te mi rekla kak da se dokopam zdrastvenog osiguranja.

na žalost ne znam kako ti pomoć-za trudnicu, nadam se da će ti netko znat odgovorit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemaju je šta otpiliti. Kućanica je radni odnos kao i svaki drugi, a ta studentica (jadni mi ako nam ovaki studiraju) postavlja pitanja na dvije otvorene teme i čeka da joj se kaže da ima pravo na naknadu.

 

Dakle, visokoučena studentice: PRIJAVI SE KOD PRIJATELJICE U KUĆANSTVO, PLATI JOJ DOPRINOSE I RODI.

 

Nadam se da ćeš prije druge trudnoće shvatiti neke stvari i možda se zaposliti pa ti neće bit svejedno da li netko koristi porodiljni na račun izdvajanja iz tvoje plaće.

 

Je li ti jasno? Prijavi se , ajme čuda, trebaju ti tiskanice, pa postavi pitanja na forumu koje su to tiskanice da se ne bi pretrgla, jer izgleda lupanje po internetu je jedino što znaš. Da ne bi jadnica po ovoj vrućini lutala.

 

Ovaj odgovor objavljujem i na drugoj temi gdje studentica postavlja pitanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija