Jump to content

Kuća bez uporabne dozvole


toni26

Preporučene objave

Kuća mi je građena 1980 godine i nije u potpunosti usklađena s građevinskom, tj. kuća ima podrum, a ne bi smjela imati i još neke stvari... Zbog toga nemamo uporabnu dozvolu i za sada to tako stoji jer još nemamo namjeru prodavati kuću.

Ali kako je kuća velika došao sam na ideju da bih ju prenamijenio u stanove od po 50m2, tako da bi bilo oko 6 stanova s podrumom. Da li ja to uopće smijem raditi i tražio bih usklađenje građevinske novom stanju, ali da ne moram prvo usklađivati s postojećim...

I ne znam da li je ovo tema uopće za ovaj forum, ali ako nazovem Gradski ured još bum si i njih natrpao na vrat...

Hvala na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To su starci gradili i, naravno, po načelu veće je bolje malo su izašli iz gabarita. Navodno je prije nekoliko godina bila mogućnost upisa tih objekata bez da se išta plaćalo, ali mi nažalost nismo ništa znali i nismo ništa napravili. U ulici sve kuće imaju podrume, a ne bi smjele i mislim da bi se dalo uklopiti u urbanistički plan, ali bih svakako pokušao izbjeći dva puta plaćati građevinsku...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija