Jump to content

Molim pomoc ! sto treba uciniti poslije prometne (osiguranje)


jubito

Preporučene objave

vozio sam motocikl sa mnom je bila moja cura

imali smo prometnu nisam kriv(ako se ne dokaze na sudu suprotno) dobro smo se izudarali (nema teskih povreda)!

ja nisam mogao hodati od boli tjedan dana a cura tri tjedna

bila je puna modrica istegla je misice na nogama i natukla cijelu ljevu bocnu stranu! što ona treba uciniti da dobije naknadu (novčanu) od osiguranja !

 

HVALA !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebate oboje otići u osiguravajuću kuću krivca za nezgodu i tamo prijaviti nezgodu (svaki za sebe). Pismeno zatražite naknadu štete za fizičke boli, psihičke boli, pretprljeni strah, izgubljenu dnevnicu. Dakle, tražite naknadu za nematerijalnu štetu.

Osiguranje vam je dužno ponuditi nagodbu tj. određeni novčani iznos. Ako vas taj iznos zadovoljava uzmite novce, a ako mislite da su ponudili malo angažirajte odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebate oboje otići u osiguravajuću kuću krivca za nezgodu i tamo prijaviti nezgodu

 

Ja sam sve to odrađivao preko mog osiguranja 2 puta i potom bi mi se javljali iz osiguranja krivca s prijedlogom za nagodbu.

 

Samo napomena oštećenima da posejćuju uredno liječnika i da skupljaju medicinsku dokumentaciju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija