Jump to content

Svjedok nasilja u prometu


anonimno

Preporučene objave

Dobila sam poziv za sud kao svjedok jer sam vidjela kako je neki tip iz nekog "plemena" zviznuo drugog u glavu.Pošto se taj tip razgovara sa šakama izgleda kao king kong,nebih htjela da mi on i njegova braća dodju na vrata zbog toga što ću ja na sudu potvrdtiti situaciju.Poziv je za glavnu raspravu u ulozi svjedoka.Da li ja mogu i na koji način javiti sucu da ne želim prisustvovat raspravi ako je on tamo radi vlastite sigurnosti.Također ne želim da mu moji osobni podaci dođu u ruke.Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postoji mogućnost da se svjedok ispita bez suglasnosti okrivljenika ako učini opravdanim da bi njegovo prisustvo utjecalo na njegovo svjedočenje.

 

U takvim situacijama bi možda najbolje bilo da suca kontaktirate prije suđenja i objasnite situaciju. Naravno, formalna procedura "udaljivanja" okrivljenika iz rasprave će ipak biti održana na raspravi i okrivljenik će vjerojatno znati da vam je neugodno govoriti pred njim.

 

Ako bi vam kojim slučajem netko prijetio da ne svjedočite vjerojatno bi završio u pritvoru, pa se zato ne brinite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija