Jump to content

Zabrana za Austriju


maxxx

Preporučene objave

Molim Vas pomozite neznam kome više da se obratim. Prije 12 godina dobio sam zabranu za Austriju na deset godina ,zabrana je istekla u 12 mj. 2005g.Za vrijeme zabrane radio sam u Njemačkoj dobio vizu bez problema(uvjet je bio da se ne zadržavam u Austriji pa sam putovao avionom), radio u Italiji.Sad kad je zabrana istekla otišao sam na Njemačku ambasadu po radnu vizu i tamo su me odbili jer kao imam zabranu za Austriju.Odlazim na Austrijsku ambasadu i tamo mi kažu da su zabranu produžili ali da neznaju tko.Javio sam sestri koja živi u Njemačkoj neka angažira gore odvjetnika (poslao sam mu sve moguće punomoći da može zvati u moje ime).Odvjetnik je prvo zvao u Beč di sam dobio kaznu;tamo vele da me nema u kompjuteru i da nevide razlog zašto bi mi se kazna produžila ako je istekla;zvao je i u njemačkoj u glavnu policiju i tamo me nema u kompjuteru (viza za tu zemju mi je odbijena).Ja sam probao zvati na nekoliko mjesta uHrv. nikakvi rezultati ,odvjetnik na još nekoliko mjesta u Austriji i Njemačkoj ali ništa. Molim za pomoć ako ko ima kakav prijedlog šta da radim ili koga da zovem!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguće je da je Njemačka imala stare podatke o tome jer vam je zabrana istekla tek prije 1 god. i 4 mjeseca pa se istek zabrane nije ažurirao kada su oni zaprimili te podatke. Zahtjevajte od Njemačkog i austrijskog veleposlanstva da ponovo provjere te podatke, s tim da im priložite dokumentaciju u kojoj se vidi do kada vam je zabrana vrijedila do određenog datuma te da je istekla.

Iako su Njemci i Austrijanci na glasu kao precizni, ni oni nisu imuni na pogreške

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pokusaj malo pronaci neke stranice za migrante u becu tamo ces naci savjetovalista i tel. brojeve na nasem jeziku pa ti ti ljudi mogu vjerovatno pomoci ili evenutulno fremdepolizai- ili zi policija za strance i tamo ima nasi ljudi koji ti vjerovatno mogu savjetovati sta da radis posto ti imena savjetnika ne mogu napisati ovako javi se privatnom porikom pa mozda dobijes konkretna imena kome da se obratis u austriji.pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija