Jump to content

objava komisije za lipanj


bravnik

Preporučene objave

a joj zecovi..kaj da kažem.. ništa, drži se.. Ljudi koju su položili ispit, a koji su saznali komisiju na prvi dan pismenog kažu da im je bilo dosta 2 dana da obrate pažnju na pitanja ispitivača koji su im u komisiji. Ja iskreno mislim da bi oni mogli sutra objaviti komisiju :moli: , jer je to ipak naj fer prema onima na početku roka... Tako su napravili i u 5. mjesecu, objavili su ju dan prije prvog pismenog.

 

Ništa, držim fige, i zecovi, u svakom slučaju molim Te da se javiš kako je prošlo kad prođe i podijeliš s nama svoju sreću prolaza :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Anngee, izgleda da neće objaviti komisiju. Ako nisu do sada, a radno vrijeme im je do 3. Upregni sve snage koje imaš, ponavljaj po svim pitanjima, tako je i bolje jer ćeš biti spremna i ako ti se nedaj Bože promijeni komisija koju ćeš saznati, kako stvari stoje u ponedjeljak.

 

A jesu neki, ali dobro, ne želim ih koriti previše, ipak je velika stvar što uopće objavljuju komisiju

 

Pozdrav svima. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma vidim ja da si ti dobro raspoložena.. iako ti je ispit blizu.. Ja još imam do 7. mjeseca dosta vremena ali toliko toga je još za proći ali isto nemam živaca.. Držim fige da ovaj vikend dobro prodje i da ti se u ponedjeljak na stranici MP pojave neka blistava imena u komisiji.. Tako i za sebe držim fige ;-) Odoh dalje štrebati.. Uf, kak sam se navukla na ovaj legalis.. teška ovisnost :-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija