Jump to content

glezanj


drgoor

Preporučene objave

sve ovisi kolika je invalidnost nastupila,....i dali ce uopce biti invalidnosti.

daj malo pojasni na koji nacin je doslo do stetnog dogadjaja?

radi li se o prometnoj nezgodi? pad sa skele prilikom zidanja kakve kuce i sl? ili si se pokliznuo na kakvu koru od banane.?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prometna nesreca, udarac automobila. Imao sam srece da je lom bio bez pomaka, pa sam izbjegao operaciju, no trebalo mi je godinu dana vjezbi i terapija da prestanu bolovi i da se mogu njime normalno koristiti. Kad kazem da sam sada OK, prija mjessec dva prestali su bolovi, no snaga i potpuni raspon kretanj se jos razradjuje.

 

Uz glezanj u nutar tih godinu imao sam problema i tretirali su mi i vrat, ruke, te jos uvijek nemogu na jednu stranu do kraja okrenuti glavu, ali je skoro dobro. I oporavkom gleznja, otkrilo se ogranicenos savijanja koljena iste noge.

 

Mislim da bi to bilo sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

drgoor je napisao:

ovaj odgovor se odnosio na " procjenu odstete " pa mi nije jasno kako je ispalo kao da sam ja temu otovrio?

 

Tako sto ste stisnuli na Objavi novu temu.

 

Tema glezanj preseljeljena je u Obvezno pravo i molim vas da ne otvarate duple teme. Ova je zakljucana i preselit cu ju na prethodnu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija