Jump to content

ubio suprugu pa izudarao kćerku..


neja

Preporučene objave

Eh sada. Svi bi streljali, vjeršali, klali, a cijeli civlizirani svijet ukida smrtnu kaznu.

Ne znam da li je netko pratio, a li streljanje je u Kini (denokracija nema šta), vješanje u Iranu ("u nas nema homoseksualaca, ne znam kako to da ih ima u Americi"), i U Saudijskoj Arabiji je kamenovanje ili odsjecanje udova ("za poklanjanje krunice 10 godina zatvora!").

 

P.S. Ako netko smatra SAD civliziranim, nek se sjeti da je tamo Bush na vlasti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo je fakat težak zločin! A za takve zločine (kao što je i pedofilija), trebalo bi izreći smrtnu kaznu! Ja sam za SMRTNU KAZNU, jer je to u interesu društva u kojim mi živimo i djelujemo! Vjerujem da će i EU opet uvesti smrtnu kaznu (evo francuzi bi opet imali Giljotinu i lijepo bi bilo da opet djeluje naVersajskom trgu). Englezi već intenzivno razmišljaju o uvođenju smrtne kazne, nakon onog masakra u podzemnoj željeznici! U Hrvatskoj je smrtna kazna potrebnija nego igdje u svijetu, kriminala na pretek!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

šalu na stranu, malo je previše represije u odgovorima...

ma ja se pitam što ljude natjera na nešto ovakvo zločinačko??? Nije mi normalno, ne može ni biti normalno takvo ponašanje

Da li ste primjetili da je došlo do povećanja toleriranja na bilo koju vrstu agresije?? :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija