Jump to content

Fizicki obracun na radnom mjestu


Samy

Preporučene objave

Posto radim kao serviser na poziv stranke dosao sam na intervenciju. Tek iz ovaj treci puta uspio sam detektirati i otkloniti kvar na uredjaju. Stranci je prvi puta naplaceno ciscenje uredjaja, drugi puta samo zamjenjeni djelovi bez rada i treci - zadnji puta stranci je receno da djelovi i rad idu o mome trosku. Nakon isprobavanja uredjaja kada je stranka uvidila da je sve ispravno pocela mi je prijetiti, derati se na mene i zahtjevala je povrat novca od ranijih popravaka, na sta sam joj odgovorio da se o tome konzultira sa mojim poslodavcem. Nakon jos verbalnih pretnji stranka me je dva puta osamarila, izbacila iz kuce, ostavivsi moj sluzbeni alat u kuci sa rijecima da ce ga vratiti kada joj se refundiraju svi novci. Slucaj je prijavljen policiji. Zapisnik je napravljen, stranka je policiji rekla da alat neda dok joj se novci ne refundiraju. Na hitnoj nisam bio jer su to ipak 2 samara, a danas sam potpisao da ne zelim podnjeti zahtjev za krivicnim gonjenjem zbog prijetnji , ali da cu podnjeti privatnu tuzbu. Kako bi sada to sve moralo izgledati sa Privatnom tuzbom. Trebam li cekati neki zapisnik ili sto?

 

Ovo mi se prvi put desilo u zivotu pa sam malo neupucen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija