Jump to content

osiguranje specifikacija ponude


ina

Preporučene objave

Muž mi je imao nezgodu na radu uredno je sve prijavio euroherc osiguranju i oni su napravila ponudu od 15 000 kn. Kada sam ih pitala da mi kazu sto u te kune spada npr. pretrpljeni strah, zivotno ugrozene funkcije i da mi obrazloze koliko kn po kojoj tocki rekli su da mi ne mogu dati specifikaciju obracuna. Mislim da ipak ima pravo znati za sta je koliko trebao dobiti i po kojim uvijetima.

 

Drugo pitanje materijalna i nematerijalna odgovornost drustva po polici osiguranja da li itko zna sto sve ona obuhvaca jer stalno kad ih nesto pitam oni kazu niste postavili zahtjev da vam se i to obracuna.

 

zivotno ugrozene funkcije dali su mu 5% invalidnosti

pretrpljeni strah

pretrpljena bol

Tuda pomoć i njega

ako itko zna po kojim tockama još mogu tražiti obracun i isplatu

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Duševne boli zbog smanjenja životne aktivnosti (do 25% - 1000,00 EUR/10% inv) itd.

Duševne boli zbog naruženosti (laka - 525,00 EUR...itd)

 

btw

imate pravo znati specifikaciju pravične naknade nematerijalne štete

također se raspitajte kolika je osigurana svota po polici osiguranja od odgovornosti u tvrtki gdje vam muž radi. Osigurana svota je osnovica za naknadu invalidnosti

ako imate policu životnog osiguranja, Amex ili neku drugu karticu i po tome imate pravo na odštetu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija