Jump to content

Skripta-plizzzzz


ines-t

Preporučene objave

ma koji sefcontrol..... ja paničarim :hekla: već duže vrijeme, sve sam u uredu izludila, zaprijetili su da će me ošišati naćelavo :-D

Kad sam prošla opći dio, nisam znala ništa na kraju što sam prošla na početku..:-? .a za posebni da se pohvalim imam oko 30/40 zakona, pravilnika...jupi!! :panika:

 

za opći dio kupujte knjigu kako god znate, sigurnije je nego raznorazne skripte, dovoljno je oko desetak dana, smirujem vas ali i sebe

:propovjeda:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Evo ovako, skripta je dovoljna, stvarno pitaju samo osnove, ja sam sss ali ulazila sam na ispite s gospođom koja ima vss i nije imala teža pitanja od mene, pala sam sustav državne uprave jer stvarno nisam znala, zapravo učila sam ali... mozak mi je stao i nikud-nikam... to mi je bio prvi ispit poslije stručnog dijela pa sam malo paničarila, poslije je sve išlo glatko, ispitivači su bili odlični, pomažu i ne gnjave oko sitnica... uopće nema razloga za paniku! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

učila sam se samo po skripti i to 5 dana, i to mi je za opći dio bilo dovoljno, još da nisam takav paničar po prirodi prošla bih i taj prvi ispit, ali nema veze... poslije su me slali iz sobe u sobu, sve je brzo bilo gotovo, sveukupno 4 sata, s tim da smo prvih sat i pol rješavali stručni dio (pismeni pa usmeni)...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija