Jump to content

Teror u dildo- državi


bigfoot

Preporučene objave

Ivo Sanader govorio je o izmjenama Zakona o državnim službenicima, kojim je propisano da obiteljski nasilnik ne može biti državni službenik

 

Ima li itko normalan da u ovoj državi da sruši ovu ludost....!!!

 

Znaju li oni da je obiteljsko nasilje doslovno dio opisa Graničnog poremećaja osobnosti...!!!!

 

Znaju li oni što je " distorziona kampanja ocrnjivanja bliske osobe" pred drugima - lažne optužbe za obiteljsko nasilje....

 

 

Nisu li i Staljinu i Hitleru bile potrebne najobespravljenije žrtve u momentima kad je trebalo zamazati oči pred realnim problemima...????

 

Svatko tko ikad poistovjeti nasilje između bliskih osoba s takozvanim, nepostoječim " obiteljskim nasiljem nad ženama" je najobičniji glupan ili teški lažljivac i kriminalac....!!!!

 

bigfoot

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O čemu ti trkeljaš?

 

Ja cijelo vrijeme čitam tvoje baljezgarije i vjeruj mi da uopće nisam shvatio što ti želiš reći.

Mislim da si pretjerao:

Stani malo na "loptu" i prije nego što nešto napišeš malo promisli.

 

Do sada nisam reagirao ali kao moderator (čak i da to nisam) upozorio bih te na ponašanje. Pretjerao si sa glupostima, provociraš i ne znam što ti je namjera. (nisi jedini) Pazi da ti ne stanemo na rep.

 

Nastavi se bosti sa rogatima. Ako ti je namjera da zajebavaš i provociraš na portalu, onda si našao pravog za ratovanje, ali te unaprijed upozoravam da to ne radiš jer bi ti policija mogla pokucati na vrata, iz razloga što su tvoji postovi evidentno usmjereni-protkani s namjerom da uznemiravaju druge,unose nemir, paniku, zbunjenost i sve ostalo što je na štetu građana RH kao i tvoja namjera da naštetiš ovom portalu..

 

Moj ti je savjet da se ne igraš (pretjerao si zaista), ako imaš problema i želiš da budeš opažen, u tome si uspio (svaka čast, svaka luda ima svoje veselje.........)

 

Pamet u glavu !

 

Ne igraj se !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bigfoot je meni simpatičan i drag :)

 

Mrljavac bi rado da ga odnese vrag ,

na neki drugi i daleki forumski prag .

 

Bigfoot na specifičan i nezaboravan način ljudima pomaže

ako netko tvrdi suprotno, ne govori istinu ili besramno laže

 

Na prvi pogled njegove dijagnoze liče na glupost ,

a svršetkom balade mora im se priznati istinitost .

 

U njemu genijalac spava ,

i svako malo se zajebava .

 

On svoje mišljenje nikada ne mijenja ,

no ponekad prdi i malo previše kenja .

 

Kada bude nepristojan i prost

nek mu urednik preuredi post .

 

Bigfoote , prostranstvima dragog Legalisa plovi i dalje ,

želim ti dobar vjetar , sreću i nadasve odlično zdravlje !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Od ove teme nećemo previti kobasicu jer tu je nepotrebno dodavati bilo što,a Bigfootu nitko ne brani da sudjeluje u forumu ako će pisati pametne stvari, a ne o fašizmu, Staljinu, Hitleru........... i protiv RH.

 

Isti je već više puta upozoravan od strane uredništva kao i neki drugi ;-) međutim oni su se "popravili" pa se nadam da će i Bigfoot.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija