Jump to content

nazad nasilniku


Legalni

Preporučene objave

Molim misljenje...

...otac mi je pokusao ubit mamu nekoliko puta...meni se verbalno prijetio da ce me ubit. . U ljeto 2007 smo zbrisali, mama sestri, ja curi. Posto ne mogu zivit kao nametnik kod cure, ja cu se vratiti u stan pa sta bude. ...pokrenuta je tuzba, ali nista se ne desava...

Zanima me kada udjem nazad u stan...(na toj adresi sam prijavljen uredno) ako dodje do napada, a napast ce me sigurno, sta mi je ciniti? sve price o hitnim postupcima u slucaju obiteljskog nasilja su samo prazne price jer njegov pokusaj ubijstva je bio u 6 mjesecu prosle godine, mama bjezi okolo po zagrebu, i ne mozemo doma...a ja zelim mir...

 

ovo je poruka da se nasilje ne desava samo na periferiji u siromasnim obiteljima....ovo je prica iz velikog stana u centru zagreba, vrlo obrazovana i novcano zbrinuta obitelj...

 

hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

grozno ,

 

a da ne dođeš u stan sam već s nekim frendom ,ili bratićem ako ga imaš pa da imaš svjedoka i onda pozovete policiu...pa tvoja tužba mamina,nešto bi se trebalo početi rješavati..

 

pretpostavljam da je to njegov stan? ili ?

 

Znam da su to prazne priče,ja sam isto tako zvala policiju kad me brat napao i rekla sam mu da je narkoman on se pred njima zlagao i na kraju smo oboje dobili poziv kao okrivljenici i morali na prekršajni,gdje se on prvi put nije pojavio (ja izostala s posla) pa dr put nekako je došao ipak dali izjave i to je to ,ali ništa se kako ti kažeš nije rješilo koma opet ti snjim moraš u stan i sve opet iznova...ma užas ,a ja sam zamisli relkla činjenicu a oni (murjaci) me optužili za verbalno nasilje i ja dobila poziv a on je mene primio za vrat i prijetio ma ...sve je to sranje koje nakraju moraš sam rješiti,samo ja nisam imala svjedoka pa ti savjetujem da ti imaš i nedolaziš sam ,drš se..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija