Jump to content

Molim savjet


Maaike

Preporučene objave

Prije svega pozdrav,

mene zanima slijedeće: moja teta je sada 83 godišnja starica, prije nekoliko godina, obzirom da nema obitelj, nikada nije bila u radnom odnosu, nema ni nikakvih prihoda, dala je svoju zemlju općini u zamjenu za socijalnu pomoć (tu se radilo o nekom mjesečnom iznosu, mislim 400,00 kn, te posjetu medicinske sestre). Prije 6 godina umrla je tetina sestra te se njezino nasljedstvo, obzirom da također nije više imala muža, a nisu ni imali djecu, raspodjelila na braću i sestre (moje 2 tete, ujaka i moju majku). Mene sad zanima da li je socijalna služba smjela prekinuti pružanje socijalne pomoći mojoj teti, ako su oni za tu pomoć dobili njezinu nepokretnu imovinu (zemlju)? Mojoj teti, osim te pomoći od 400,00 kn, jako puno znači posjet medicinske sestre koji joj je u potpunosti uskraćen. Da li ona ima ikakva prava ponovno potraživati to što joj je oduzeto, ako da što treba napraviti. Napominjem da teta od tada ima ozbiljnih zdravstvenih problema jer je se prozivalo kao nekakvog šugavog kriminalca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija