Jump to content

pa dičemo mi....


vuki09

Preporučene objave

:hipnotizer::hipnotizer: pa dičemo mi sa tolikim silnim novcima... ali nebrinite u prošloj meti od 12.04 2008 naša drugarica Jadranka Kosor poručila je da neprodajemo udijele nego radije da se obratimo zakladi da novca ima dovoljno... zašto dividenda nije isplačivana prije mijesec dana kad su dionice bile malo puno više od 580kn ... a dividenda je tribala biot 61.50kn
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dividenda se isplaćuje nakon što skupština dioničara donese odluku da istu isplaćuje na osnovi godišnje dobiti u firmi.Ta godina traje od 31.03. do 31.03. sljedeće godine a ne od kalendarske godine.HT ima skupštinu dioničara iduću sedmicu za isplatu dividendi za prošlu godinu tako da ne znam kako su nama obračunavali.Da mi vodimo državu umjesto njih odavno bi propala a njima to ide ipak bolje ide jer nas uvijek dignu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zato jer nas "gospoda" iz vlade i sabora muljaju, zašto su oni dušebrižnici nas branitelja, zato jer se boje da će "bogati" hrvati koji su trunuli u bunkerima i rovovima dok su se oni bogatili, navaliti i tražiti prodaju udjela. Fond baš nije tako kako ga oni prikazuju.

Upamtite.!!!!! novca u fondu nema, a dr. Ivo i Suzana će već za 2 mjeseca nešto izmisliti.

Uzet će nam da namire.

Sjetite se kako su nas "velikodušno" nagradili i "vratili" mirovine koje su nam godinama pljačkali.

 

 

 

 

I kako su nam "vratili" Tako da su nam naše novce uzeli polovicu.

Zato dragi branitelji, savjet:

Navalimo svi odmah, to su ionako naši novci koje mi trebamo, a ne slušati kako treba čekati, dosta smo mi čekali!

NE VJERUJTE IM, OPET NAM HOĆE PODVALITI.

 

BUDIMO SLOŽNI I JEDINSTVENI ISTO KAO ŠTO SMO BILI 1991.

MOGU NAS ŠIŠATI KAO OVNOVE, AL NAS NEĆE JE**TI KAO OVCE.!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

često čujem od forumaša izraz "ostavit ću djeci". na koji način i kako, kako će djeca taj novac iskoristiti? ja neću ništa ostaviti djeci nego ću sav taj novac iskoristiti za uređenje kuće i kupovinu namještaja i tehnike. a kad odem u nebo siguran sam da sam nešto ostavio djeci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija