Jump to content

savjet br.1


dillinger

Preporučene objave

svim kolegama bih preporučio slušanje ispita u što više navrata.... znam da će sad netko reći ja nisam iz Zagreba itd... ali mislim da se ta zrtva putovanja radi slusanja isplati visestruko....

prvo vidite kako se pita

(pitanja koja se objavljuju ne moraju odavati vjerodostojnost ... npr.... netko pita kada se tuzenik ne moze protiviti preinaci a slusac zapise: preinaka tuzbe... ili obrnuti slucaj.... ispitivac pocne s pitanjem ali onda produbljuje s podpitanjima a slusac vjerno sve zapisuje i onda mislite da ovaj pita detalje

--- jos jedan od razloga zasto se isplati slusati je taj sto vidite ispitivace, dozivite ih te kad Vama bude ispit znate sto vas ceka..... meni je to puno znacilo.

... zatim pripremite se za taj osjecaj odgovaranja, za taj stres, vidite kako to sve izgleda i kako ljudi prodju i onda kad vama dodje taj dan budete opusteniji....

To su neki moji dojmovi... slusao sam 4 puta i i kad sam saznao komisiju i vidio koje ispitivace sam slusao, nekako sam ih se manje bojao i znao sam kako disu itd...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija