Jump to content

FIDIC


daraI

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...

Poštovani g. Bakreni,

 

možete li molim Vas poslati FIDIC-ove ugovore (u svim dostupnim bojama) prevedene na službeni jezik Republike Hrvatske na mail medancic@gmail.com

 

Unaprijed se zahvaljujem!

 

Yours sincerely / Primite moje znakove osobitog štovanja,

 

 

A.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Dragi Bakreni,

tražeći Fidic na hrvatskom došla sam do ovog foruma. Vidim da se Vašom dobrotom može doći do prijevoda Fidicovih knjiga. Meni trenutno najviše treba žuta knjiga, ali rado bih primila i sve Fidicove knjige na hrvatskom, (a možda i na engleskom) pa Vas molim da mi ga pošaljete, ako je to moguće, na adresu bubidodli@hotmail.com

 

Zahvalna do vječnosti

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Cijenjeni Bakreni,

 

tražeći Fidic i sličnu dokumentaciju na bilo kojem jeziku upućen sam na ovoj foruma.

Molio bih izvornik i prijevode Fidicovih knjiga, crveno, žuto i plavo izdanje, a može i "komplet-sve i svašta" ako brzina veze to dozvoljava.

Moja adresa ivicap2000@yahoo.com .

 

unaprijed zahvaljujem i pozdravljam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

PORUKA ZA SVE !

OČITO JE DA JE PODRUČJE FIDIC-A, VRLO INTERESNTNO, TE DA SE SVE VISE TRAZI POZNAVANJE NJIHOVIH NACELA I ODREDBI.

ZASTO SE NE ZAPITAMO - KAKO TO DA JE "Gospodarska zbornica Slovenije" imala sluha za svoje gospodarstvenike i dala prevesti komplet svih knjiga FIDIC-a i to zadnju ediciju, dok se nasa HGK bavi promicbom svog predsjednika za nasljednika Mesica ! Deklarativno - trebamo sto je vise moguce izvoziti, a nitko se ne bavi s tim da se poduzetnicima pomogne bar s tim da se jedan medjunarodno priznat "pravni alat" prevede na hrvatski jezik. Cak su i u Srbiji to proveli. Pa tko je onda stvarno na Balkanu ? Kud to vodi.??? :-?:-?:-?:palacdolje::palacdolje::palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Oprostite, kolega,ja nisam dovoljno informatički educiran, pa mi to predstavlja poteškoću, odnosno nisam u stanju to što predlažete samostalno učiniti. Mozda biste Vi bili ljubazni pa se s tim pozabavili, ali treba imati u vidu, da je ta materija "živa", i da je treba povremeno aktualizirati i dopunjavati ?

Srdačan pozdrav ! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Poštovani kolege !

Kao što ste zapazili, ja sam bio već neko vrijeme "distributer" FIDIC-ovih knjiga na ovom forumu. Glede toga dobio sami upozorenje zbog neovlaštenog širenja FIDIC - znanja, što je i istina! To sam radio zbog toga što nije bilo zvaničnog prijevoda na hrvatski jezik, a smatrao sam da su naši stručnjaci hendikepirani jer im je uskraćena uporaba jednog tako važnog alata na hrvatskom jeziku. Kako se to promjenilo, i unazad nekoliko mjeseci se konačno pojavo prijevod FIDIC-a na hrvatski jezik, smatram da je moja misija s tom činjenicom okončana, ta da se svi zainteresuirani mogu snabdijeti potrebnom literaturom.

Bilo mi je zadovoljstvo da sam mnogoma od vas , nadam se, pomogao i olakšao realizaciju projekata na kojima ste radili.

Sretno vam bilo svima skupa Vaš bakreni !

 

PS. Inače je Nilski Konj, pronašao je način da te materija "skinete" u PDF formatu na linku koji je on naveo u svom komentaru.

"Je li moguće da ne vidite link u odgovorima #118 i #122. Ili nitko ne čita?

 

 

http://www.megaupload.com/?d=J2MYFVD9

 

Evo ponovo, materijali su tu."

 

:kavica::kavica::kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Dragi kolega,

Kao što sam u ranijim postovima već obrazložio, više ne distribuiram FIDIC- ove knjige, niti uz njih vezane materijale - rasprave, komentare i sl. Razloge sam naveo. Žao mi je . Obratite se nekom od kolega kojima sam (jedno vrijeme masovno) dostavljao tražene materijale. Srdačan pozdrav u nadi da ćete razumjeti moje razloge ! :kavica::kavica::kavica:

 

PS - u postu br. 81 imate dovoljno informacija da promađete traženo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 godina kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija