Jump to content

hitno mi treba pomoć


rianna

Preporučene objave

molim vas, RADILA SAM ZA JEDNU BRITANKU KAO PREVODITELJ, ONA MI JE ZAPRAVO BUDUĆA STRINA. ONDA JE ONA ODLUČILA OTVORITI WEB STRANICU O REKLAMIRANJU APARTMANA ZA IZNAJMLJIVANJE. ZAPOSLILA JE MENE DA NAPRAVIM TAJ WEB. U SVOJSTVU TOGA UZELA JE U VIPNETA BEŽIČNI INTERNET DVIJE KARTICE NA PRETPLATU OD PO 600KN MJESEČNO.S OBZIROM DA JE STRANKINJA ZAMOLILA ME JE DA POTPIŠEM UGOVOR MJESTO NJE.ŠTO SAM NA ŽALOST I UČUNILA.NAKON ODREDJENOG VREMENA ODNOSI SU SE POČELI POGORŠAVATI I DOŠLO JE DO TOGA DA SAM JA DALA OTKAZ JER MI PLAĆU NIJE ISPLAĆIVALA, INAČE JA SAM STUDENTICA I ZIVILA SAM OD TOGA, TE SAM DALA OTKAZ.PRI TOM SMA JOJ VRATILA KARTICU OD INTERNETA, JER NJOJ I DALJE BIO POTREBAN TE SAM OČEKIVALA DA ĆE NASTAVITI PLAČATI RAČUNE.NIJE.SAD MI JE DOŠLA OBAVIJEST PRED OVRHU DA MORAM PLATITI 7000KN DUGA VIPNETU. NIŠTA OD TOGA NISAM POTROŠILA NIT SU KARTICE BILE U MENE POSLIJE OTKAZA.

ŠTO JA SADA MOGU PODUZETI?

PODNJELA SAM PVT TUŽBU PROTIV NJE ZBOG SVEGA TOGA ALI JOŠ NIŠTA SE NIJE MRDNULO A JA ĆU SUTRA VEĆ OSTATI BEZ SVEGA, TJ. I NEMAM NIŠTA. I DALJE SAM PODSTANAR I STUDIRAM I ZIVIM OD PLAĆE U IZNOSU OD 1800KN. :-(

 

šTO MOGU PODUZETI?

POMOZITE

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ah, prve opomene su dolazile na njenu adresu tako da tocno neznam, ja sam u VIPneta rekla da šalju na drugu adresu te račune, tj. njenu

 

na moju je došlo tek u 12 mj. prošle godine, tada sam pokušala razgovarati s njom što je ona kategorički odbila

onda sam otišla na policiju i digla tužbu

 

u medjuvremenu sam se cula s odvjetnicima VIPneta i dogovorila s njima otplatu u ratama

no poenta je da ja to nisam potrošila niti sam imala karticu u sebe, to su njeni troškvi koje ja sada moram plaćati.

uhvatila me je bogovska panika!

nas sud je super!iam vec sest mjeseci da sam digla tuzbu a ono se nista ne dogadja. ja sad moram placati jer su brzi za uzet novac nego za dati.

nice,sad sam malo ogorcena pa nisam bas u stanju objektivno razmišljati. :-(:-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija