Jump to content

savjet molim!


mama979

Preporučene objave

molim za savjet.

nova sam na ovim stranicama no imam jedno pitanje.

ja i suprug smo u braku 11 godina.suprug je osudjivan zbog posjedovanja marihuane zbog cega je i odsluzio kaznu zatvora od 4 mjeseca.

ja sam pokusala izvrsiti samoubojstvo,i sad se uspijesno lijecim od manicne depresije.

trenutno su nam naruseni odnosi i to ozbiljno,s tim moram dodati da je otac odsutan,radi u inozemstvu.

imamo dvoje djece od 10 i 3 godine.

zanima me.tko ima pravo na djecu?

kolike su moje sanse na sudu za dobivanje skrbnistva s obzirom na sve ovo sto sam napisala a kolike su njegove.

 

unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vi ćete u slučaju brakorazvodne parnice dobiti skrbništvo nad Vašom djecom, a Vaš suprug će dobiti zakonsko pravo da ih viđa prema pravomoćnoj presudi Općinskog Građanskog ili Županijskog Suda. S obzirom na ovu situaciju koju ste naveli, te Vaše duševno stanje na koju bi Vaš suprug mogao sudskim procesom brakorazvodne parnice zatražiti pravo na skrbništvo nad Vašom djecom, mogao bi vas Sud o njegovom zahtjevu i trošku poslati na psihijatrijsko vještaćenje i da to Sud uzme kao dokaz Vaše (ne)sposobnosti da se skrbite za Vašu djecu! Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija