Jump to content

zaustavili pješaka(vozilo bilo udaljeno od njega 300m)


roziv

Preporučene objave

....moj kolega inače vozi motor,papiri svi uedni(registracija)....ali eto baš taj vikend istekla registracija ali je ipak otišao u grad....motor uredno parkirao,nitko ga nije zaustavio...(hvala bogu)...kad eto murije on taman na ulasku u diskač.(od motora udaljen 300m),dva tipa u civilu(krim),traže od njega vozačku umjesto osobne,ovaj da vozačku oni počeli fantazirati traže prometnu..kolega nije dao..i murija zove prometnu policiju-ovi došli i sobzirom da ovaj nije tio dati prometnu niti im potpisat zapisnik oni s njim na spavanje u pol.postaju...pa sad mene zanima jesu krim.policajci smijeli tražit vozačku od kolege,i šta da se napravi u svezi stim........................................................

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne soli pamet ovdje?

da nisi napravio #OOPS#riju, ili si poznati "bolesnik" koji maltretira ljude sa bijesnom vožnjom nebi ti murija, a pogotovo krim došla u diskač?

Ajde molim te, skockaj se i ne postavljaj glupa pitanja.

Iako je poslovica da nema glupih pitanja, već samo glupi odgovori, pokrij se ušima dobro promisli na svoje postupke.

Jer, nebih htio da ti se nešto ne desi, svojom vožnjom ugožavate živote na cesti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kao prvo nisam ja vozila motor za tvoj info...kao drugo tip uopće nije taj da divlj s motorom kao treće ti ako imaš nekaj protiv motorista netrebaš odgovarati na ovakva pitanja.....jel tip vozi 10.g motor nema niti jednu kaznu niti bilo kaj drugo pa ti sada vidi...znači ti se pokrij ušima i šuti....*

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija