Jump to content

prekršaj za mene i lokalnog močnika


viribus

Preporučene objave

Svjestan sam bio da sam parkiral na mjesto za invalide sam da iznesem stvari iz auta...Što je trajalo oko 5 minuta...

kad 1.put izasel iz zgrade policija mi taman htjela staviti kaznu na vjetrobransko staklo al tada ga dobil u ruke.bila su još dva-tri parkirna mjesta slobodna...za invalide namjenjeno samo jedno....Nisam se mislio žaliti jer je to suvišno...Al idući dan ujutro na tom mjestu parkiran luksuzni mercedes lokalnog močnika.....kad ja vidio da se policija samo pripelala pokraj tog auta bez da bi pisali kakvu kaznu...pukel mi film.Naravno,malo mjesto i nisu njemu htjeli stati na žulj...Ja lepo poslikal auto,prometni znak al ne i policiju kako se vozi uz taj prekršaj....Mislim da je to nesavjesno obavljanje policijske duznosti....Mogu kome prijaviti slučaj???Šifra:Klin se klinom izbija!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

I kaj je još uzaludno?

 

Do kada bu nas u zdrav mozak?

 

Kod nas je sasvim normalno da policija pazi na "uvažene" građane. Pa čiji ono terenac stoji skoro svaki dan u Varšavskoj? Od onog jadnog poduzetnika koji je skoro morao odustati od svog velebnog projekta, protiv kojeg su gotovo svi građani, ali ne i gradonačelnik??? Ili nekog drugog, uvaženog građanina???

 

Ma, kad svima dođe do grla, bit će muzike, možda uzaludne....

 

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

oh čedo moje pametno iziritirano, prije nego se upustiš u takve stvari treba sjest pa razmislit!!

 

1. možda su toj jutarnjoj smjeni neki policajci, koji nebi ni tebi napisali kaznu pa ćeš uterat #OOPS# nekom ni krivom ni dužnom........mada mislim da nećeš ništa postić...

 

2. ožda taj lokalni močnik kako ga zoveš ima neku naljepnicu za invalide na prednjem vjetrobranskom staklu, jesi to slike(ne ulazim u to kako je došao do naljepnce i da li je invalid doista)...

 

3. bolje bi ti bilo uložiti prigovor pa to pokušat ispričat ovima na sudu, mada te ne sprečava u poštivanju prometnih propisa...

 

4. je sam neki dan vidio ubojstvo pa sam ga odlučio počinit i ja, eto tako bi se dala povući paralaela kod tvog razzmišljanja...

 

5. zar ćeš dopustiti da te srdžba i gnjev spuste na razinu jednog lokalnog močnika(jebo im ja mater svima), pokaži svojim primjerom kako se ponašaju uzorni i pošteni građani...ne parkiraj se invalidima na mjesto, a njega će pravda stić jednoga dana sigurno...? :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

1. ne može pauk biti na dva mjesta u isto vrijeme. možda je taj mercedes parkiran minutu prije.

2. možda je bio blindirani mercedes koji je toliko težak da ga ne može podići dizalica pauka.

3. možda je stvarno bio netko od guzonja kojeg policajac ne smije ni pogledati jer će imati grdnih problema u postaji ili policijskoj upravi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

1. ne može pauk biti na dva mjesta u isto vrijeme. možda je taj mercedes parkiran minutu prije.

2. možda je bio blindirani mercedes koji je toliko težak da ga ne može podići dizalica pauka.

3. možda je stvarno bio netko od guzonja kojeg policajac ne smije ni pogledati jer će imati grdnih problema u postaji ili policijskoj upravi

 

bezbroj opcija, zar ne?? :-D

najžalosnije je ovo treće, a postoje i takve stvari....možda bi i policajac postupio ali ima iznad sebe nekoga tko je dobar s ološem...nažalost...

 

To je vječna borba između dobra i zla...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija